Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Sıkça Sorulan Sorular
Hangi Konuda Yardım Lazım ?
Üyelik
İptal / İade & Değişim
Kargo Teslimat
Sipariş
Üyelik
Üyelik ücretli midir ?
Firmaya üye olan hiçbir müşterimiz ücret ödememektedir.
Nasıl üye olabilirim ?
Firmaya üye olabilmek için ana sayfada bulunan ÜYE OL seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyelik iptal talebinizi iletmek 0000 000 00 00 nolu numaradan bize ulaşarak ya da [email protected] adresine talebinizi yazıp ekibimize bildirebilirsiniz.
Şifremi değiştirmek istiyorum ?
Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş sağlayarak sağ üst köşede üyelik isminizi tıklayarak HESABIM menüsünden şifre kısmını yeniledikten sonra güncelle butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İptal / İade & Değişim
İade işlemini nasıl yapabilirim ?
İade ve değişim süreci ile ilgili,  0000 000 00 00  numaralı Whatsapp hattımızdan veya 0000 000 00 00 numaralı telefonumuzdan tarafımıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimize iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz müşteri temsilcilerimizce uygun görüldükten sonra, iade ve değişim süreniz, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür. Mng Kargo Iade Kodu: 0000000
İade politikanız nedir ?
İade ve değişim süreci ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür. İade ve değişim süreci ile ilgili, 0000 000 00 00 numaralı Whatsapp hattımızdan veya 0850 582 55 93 numaralı telefonumuzdan tarafımıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimize iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Ürünler, orijinal ambalajı hasar görmemiş ve kullanılmamış şekilde tarafımıza gönderilmelidir, kullanım söz konusu ise malın ticari değerindeki kaybı ve gönderim ücretleri, alıcı tarafından tazmin edilecektir. Değişim ve İade işlemlerinde kargo ALICIYA aittir. Satın alınmış ürün kusurlu, defolu, yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa değişim işlemlerinde kargo ücretleri TARAFIMIZA aittir. Değişim ve iade işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur. Değişim ve iade işlemlerinde anlaşmalı kargo firmamız olan Mngi Kargo ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile gönderilen kargoların tahsilat ve teslimat sıkıntısı yaşandığından kesinlikle kabul edilmeyecektir. Mng Kargo İade Kodu: 000000000
İade / İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak ?
İade birimimizce teslim alınan kargo sonrası size SMS ile tarafınıza bilgi verilir. Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa iade süreci başlatıldığı gün itibariyle 1-14 iş günü içinde tutar tarafınıza iade edilir. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
Ürünü hangi adrese göndereceğim?
Göndermiş olduğunuz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir. Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde yazarak Madenler Mah. Mert Sok. No:8/A Ümraniye / İSTANBUL adresimize gönderebilirsiniz.
Kargo Teslimat
Siparişimin teslimat adresini ve alıcı adını değiştirebilir miyim ?
• Ana sayfada yer alan Hesabım bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin. • Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı ” ya da “Tedarik Aşamasında” statüsünde ise aşağıdaki kanallardan talebinizi bize iletin. 1. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu 2. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “E-posta Destek” butonu • Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir. Değişiklik talebinizi iki şekilde iletebilirsiniz. 1. Kargonun gönderildiği kargo firması ile aşağıdaki numaralardan irtibata geçerek: a. Yurtiçi Kargo için (0000) 000 00 00 2. Aşağıdaki kanallardan bize ulaşarak: a. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu b. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “E-posta Destek” butonu
Siparişim hangi kargo ile gönderilecek ?
• Kargo firmamız Mng Kargo`dur.
Siparişim ne zaman gelir ?
• Satın aldığınız üründe “24 saatte kargoda” yazısı varsa siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. • Diğer ürünler ise “Ürün Detay” ve “Sepetim” sayfalarında belirtilen tarih aralığında teslim edilir. • Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılır. • Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını Hesabım bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede? linkinden takip edebilirsiniz.
Yurtdışına teslimatınız var mı?
Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız var.
Resmî tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır.
Sipariş
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Kartınızdan ödeme yaparak siparişinizi tamamladığınız andan elinize ulaşana kadar aşağıdaki bilgilendirme mesajlarını alırsınız. 1. Ödeme tamamlanınca “Siparişiniz alındı” başlıklı bir bilgilendirme mesajı 2. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde “Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme mesajı ve kargo firmasından bilgi SMS ’i. 3. Sipariş teslim edildiğinde “Siparişiniz Teslim Edildi!” başlıklı bilgilendirme mesajı Not: Ana sayfada yer alan Hesabım bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.
Siparişime hediye paketi yaptırabilir miyim? Hediye notu ekletebilir miyim?
Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmaktadır.
Siparişi nasıl iptal edebilirim?
Siparişi nasıl iptal edebilirim?